افتتاح فروشگاه آردا کالا

تیم آردا کالا در راستای عمل به وظیفه اجتماعی خود در نظر دارد برای حمایت از هنرمندان و تولید کنندگان داخلی و همچنین شما مصرف کنندگان گرامی اقدام به تاسیس فروشگاه صنایع دستی و کادویی نماید. همان طور که پیشتر گفته شد هدف ما حمایت دو طرفه از تولید کننده ها و همچنین مصرف کننده ها با حذف واسطه ها می باشد و این اولین و مهمترین هدف ماست . با حذف واسطه ها قیمت های محصولات نسبت به سایر فروشگاه ها گاها تا 50درصد پایین تر می باشد.

شما با خرید از فروشگاه آردا کالا علاوه بر بهره مندی از تخفیف های ویژه در وقت و زمان خود نیز صرفه جویی می کنید زیرا فروشگاه آرداکالا محصولات خود را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریانش می رساند و این هم دومین هدف آردا کالاست.

سومین هدف آردا کالا اصالت محصولاتش می باشد. همه محصولات فروشگاه مطابق با توضیحاتی و تصاویر که در باره محصول درج شده می باشد و مغایرتی بین محصولات و توضیحات و تصاویر وجود ندارد.

با توجه به شرایط موجود در جامعه و گسترش شیوع بیماری کرونا و حتی در صورت نبودن بیماری کرونا مشکلاتی مانند ترافیک، آلودگی هوا، عدم دسترسی به صنایع دستی سایر استان ها و شهرها و هزاران مشکلی که ممکن است وجود داشته باشد بهترین روش برای خرید کردن خرید از طریق اینترنت و فروشگاه های مجازی می باشد.

فروشگاه آرداکالا برای راحتی شما عزیزان علاوه بر سایت فروشگاهی خود اپلیکیشنی نیز طراحی کرده است که می توانید با نصب بر روی تلفن همراهتان به راحتی آب خوردن خریدتان را انجام دهید. و حرف آخر اینکه برای تعامل بیشتر با شما عزیزان و شنیدن نظرات و پیشنهادهایتان در شبکه های مجازی نیز همراه شما سروران عزیز هستیم.
آدرس پیج اینستاگرام: Ardakala.ir

آدرس کانال تلگرام: Ardakala_ir